Ubytování na Madeiře

Madeira ubytování

Madeira nabízí širokou škálu možností ubytování pro turisty. Mezi nejoblíbenější možnosti patří hotely, které se nacházejí po celém ostrově a nabízejí různé úrovně komfortu a služeb. Některé hotely jsou luxusní a nabízejí vysoce kvalitní služby, jiné jsou skromnější a nabízejí základní ubytování.

Další možností je pronájem apartmánů nebo vil, které jsou ideální pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí mít více soukromí. Tyto typy ubytování jsou obvykle vybaveny kuchyňskou linkou a koupelnou a některé z nich nabízejí i terasu nebo balkon s výhledem na moře.

Pro ty, kteří hledají levnější ubytování, jsou k dispozici i hostely nebo penziony. Tyto typy ubytování jsou obvykle levnější než hotely, ale nabízejí základní služby.

Madeira také nabízí možnost ubytování v tradičních domcích, které se nazývají „Quintas“ nebo „Casa da Montanha“, které jsou většinou postavené z kamene a dřeva a jsou tradičním způsobem ubytování na ostrově. Tyto domy se nacházejí v krásném přírodním prostředí a nabízejí klid a pohodu, kterou hledají turisté.

Nejlepší hotely na Madeiře

Madeira je ostrov plný krásných hotelů, které nabízejí nejen pohodlné ubytování, ale také vynikající služby a výhledy na krásnou přírodu. Zde jsou některé z nejlepších hotelů na Madeiře:

  1. Belmond Reid’s Palace Hotel: Tento luxusní hotel se nachází na skalnatém výběžku a nabízí panoramatický výhled na moře. Hotel nabízí nádherné zahrady, 2 venkovní bazény, spa a fitness centrum.
  2. The Vine: Tento hotel se nachází v centru Funchalu a nabízí elegantní ubytování s výhledem na město nebo na moře. Hotel má venkovní bazén, spa a fitness centrum.
  3. The Cliff Bay: Tento hotel se nachází na skalnatém výběžku a nabízí panoramatický výhled na moře. Hotel nabízí venkovní bazén, spa a fitness centrum.
  4. The Ritz Carlton: Tento hotel se nachází v centru Funchalu a nabízí luxusní ubytování s výhledem na město nebo na moře. Hotel nabízí venkovní bazén, spa a fitness centrum.
  5. Pestana CR7 Funchal: Tento hotel je konceptuálně inspirován fotbalovým hvězdou Cristianem Ronaldem a nabízí moderní ubytování s výhledem na město nebo na moře.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *